Nejlevnější bankovní půjčky – nabídka, recenze

nejlevnejsi-bankovni-pujcka

Bankovní půjčky jsou ve srovnání s těmi nebankovními bezpečnější, nicméně také méně dostupné. Kdo může bankovní půjčku získat, jak najít tu nejlevnější a jaká je aktuální nabídka levných bankovních půjček?

Bankovní půjčky se od půjček nebankovních liší v mnoha ohledech. Jedná se zejména o bezpečnost, dostupnost a výhodnost. Obecně platí, že bankovní půjčky jsou méně dostupné, zato se s nimi pojí nižší úrokové sazby a celkově férovější podmínky.

A proč jsou bankovní úvěry hůře dostupné? Důvodem je pečlivé prověřování bonity, v rámci něhož se kontrolují příjmy i výdaje žadatelů. Lidem, u kterých je velká pravděpodobnost problémů se splácením, banka (na rozdíl od nebankovní společnosti) nepůjčí.

Jak najít nejlevnější bankovní půjčku?

Jak již bylo řečeno, všechny bankovní úvěry lze ve srovnání s nebankovními půjčkami považovat za levné. Nicméně tu nejvýhodnější bankovní půjčku pomůže vyhledat srovnávač půjček, který doporučí produkt odpovídající požadavkům konkrétního zájemce.

Dostupné levné bankovní půjčky

Každá banka nabízí minimálně jeden spotřebitelský úvěr. Ve většině případů jde o úvěry střednědobé nebo dlouhodobé. Některé bankovní půjčky je možné sjednat online, jiné pouze na pobočce.

Air Bank půjčka

Půjčka od Air Bank je bez poplatků za sjednání, vedení i předčasné splacení. Výše půjčky může být až 900 000 Kč, úrok začíná na 3,9 %. Doba splatnosti Air Bank půjčky je 6 až 96 měsíců.

Podmínkou pro poskytnutí půjčky jsou dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a případně i doklad o společném jmění manželů. Air Bank půjčka je poskytována i jako půjčka pro důchodce, pokud doloží důchodový výměr.

Česká spořitelna půjčka

Půjčka od České spořitelny je dostupná v rozsahu od 2 000 Kč do 2 500 000 Kč. Doba splatnosti je až 10 let, úroková sazba začíná od 3,96 %. Půjčku je možné sjednat na pobočce nebo online, přičemž peníze jsou vyplaceny na účet do 15 minut od uzavření smlouvy.

Mezi podmínky pro schválení půjčky patří věk 18+, žádné nesplacené úvěry, a dostatečný a doložitelný příjem.

MONETA Expres půjčka

Expres půjčku od MONETA Money Bank lze sjednat ve výši až 800 000 Kč. Splatnost je až 10 let, úroková sazba je od 6,4 %. Výhodu představuje velmi rychlé sjednání půjčky online.

Zájemce o Expres půjčku musí splňovat tyto podmínky: plnoletost, občanství ČR, běžný účet u MONETA Money Bank, souhlas manžela/manželky (v případě úvěru nad 300 000 Kč), spolužadatel (v případě úvěru nad 500 000 Kč).

Expres půjčka od MONETA Money Bank se řadí mezi levné bankovní půjčky, které lze vyřídit velmi snadno a jednoduše.