Poštovní spořitelna

postovni-sporitelna-3

Poštovní spořitelna funguje pod značkou ČSOB. Nabízí klasické bankovní produkty pro fyzické osoby, mezi něž patří například osobní účet, kontokorent, spotřebitelský úvěr nebo kreditní karta.

Původně byla Poštovní spořitelna samostatnou bankou. Pár let po jejím vzniku ji však převzala Investiční a poštovní banka a v roce 2000 se stala součástí skupiny ČSOB.

Osobní účet od Poštovní spořitelny

Základní běžný účet Poštovní spořitelny nabízí domácí příchozí úhrady bez poplatků. Vedení účtu je zpoplatněno symbolickým měsíčním poplatkem, stejně tak odchozí platby. Zdarma nejsou ani výběry z bankomatu.

O něco výhodnější podmínky nabízí tzv. Poštovní účet, jehož vedení je v případě měsíčního příjmu nad 10 000 Kč zdarma. K účtu jsou zdarma k dispozici dvě platební karty.

Poštovní účet umožňuje bezplatné výběry ze všech bankomatů v ČR, zdarma jsou rovněž domácí odchozí platby provedené přes internetové bankovnictví.

Kontokorent Poštovní spořitelny

K běžnému účtu je možné založit tzv. kontokorent, a to až do výše 500 000 Kč. Vedení kontokorentního úvěru je zdarma, bez poplatku lze také měnit limity úvěru.

Kreditní karta Poštovní spořitelny

O kreditní kartu Poštovní spořitelny lze zažádat online, po telefonu nebo na pobočce. Prvních 6 měsíců je kreditní karta bez úroků. Lze říci, že se jedná o bezúročnou půjčku.

Vedení karty je v případě útraty alespoň 3 000 Kč měsíčně zdarma, v opačném případě se hradí nízký poplatek. Délka bezúročného období je 55 dní.

Půjčka od Poštovní spořitelny

Tzv. Poštovní sjednocená půjčka vyniká rychlostí sjednání. Peníze lze mít na účtě již do 15 minut od schválení úvěru, vyřízení, vedení i změna výše splátek jsou zdarma.

Půjčka je dostupná ve výši od 20 000 Kč do 800 000 Kč a splácet ji lze 1 rok až 8 let. Půjčka je poskytována bez zajištění nemovitostí.

Kontakt

Web: postovnisporitelna.cz
Tel.: 800 210 210, 495 800 121
Kód banky: 0300