Půjčka ihned bez hovoru a online – také v hotovosti doma

czechbanknotesinafaninthehandsofa

Půjčky v hotovosti sice nejsou tak běžnou záležitostí jako půjčky vyplácené na účet, několik společností je však nabízí. Jejich výplatu zajišťuje buď obchodní zástupce, který klienta navštíví doma či na předem dohodnutém místě, nebo si je lze vyzvednout v trafice či na čerpací stanici. Jak a kde o půjčku v hotovosti zažádat a jaké podmínky musejí žadatelé splňovat?

O půjčky ihned v hotovosti mají zájem zejména lidé, kteří nevlastní bankovní účet, v horším případě jej mají exekučně obestavený. Pro půjčky na ruku je charakteristické rychlé vyřízení, mohou proto posloužit například na uhrazení náhle vzniklých a neodkladných výdajů či na překlenutí dlouhých dnů do výplaty.

Provident půjčka – vyplacení doma

Dobře známá půjčka od Providentu může být vyplacena jak na bankovní účet, tak na ruku prostřednictvím obchodního zástupce jako půjčka doma. V hotovosti lze půjčku také splácet, proto jde o produkt vhodný pro lidi bez bankovního účtu.

V hotovosti je nabízeno až 130 000 Kč se splatností od 12 do 48 měsíců u varianty Půjčka Provident
s balíčkem Plus. K úvěru se vztahuje také pojištění a splátkové prázdniny. Je nutné uhradit poplatek za zpracování úvěru, následné vedení úvěru je zdarma.

Reprezentativní příklad:

Výše půjčky 90 000 Kč na 48 měsíců: měsíční splátka 2 772 Kč, poslední splátka 2 744 Kč, úrok 41 528 Kč, částka za zpracování 1 500 Kč, celková dlužná částka 133 028 Kč, úroková sazba 20,03 % p. a., RPSN 22,76 %. Skutečná výše a podmínky půjčky se mohou lišit v závislosti na posouzení klientově úvěruschopnosti.

Žádost o půjčku může být uskutečněna online nebo na telefonním čísle 800 153 153. Nejpozději do druhého pracovního dne se ozve finanční asistent s konkrétní nabídkou půjčky. Výplata Provident půjčky v hotovosti probíhá u klienta doma nebo na jiném, předem domluveném místě. Veškeré potřebné informace se klient dozví během telefonického hovoru se zástupcem společnosti.

Pro získání půjčky je nutné disponovat pravidelným příjmem (prokázat příjem za poslední 2 měsíce. Stačí potvrzení příjmu, výpis z účtu nebo daňové přiznání) a nebýt zadlužen. Dále je nutná plnoletost a platný občanský průkaz, pro cizince doklad o povolení k pobytu na území ČR. V případě hotovostní varianty půjčky i doklad potvrzující adresu klientova bydliště (SIPO, nájemní smlouva apod.).

Zaplo půjčka v hotovosti – půjčka v trafice

Zaplo půjčku bylo možné do konce roku 2021 v hotovosti vyzvednout v trafikách GECO. Stačilo zažádat online a počkat na schválení krátkodobého úvěru, peníze byly poté k dispozici ihned k vyzvednutí. Nyní již výplata úvěru probíhá výhradně na bankovní účet.

Zaplo půjčku lze sjednat až do výše 30 000 Kč na max. 30 dní. Pro nové klienty je výše půjčky omezena na 16 000 Kč. Zaplo recenze včetně oficiálních webových stránek Zaplo zmiňují, že velkou výhodou však je, že je první půjčka zdarma, tedy s RPSN 0 %.

Reprezentativní příklad opakované půjčky:

 • Půjčka: 16 000 Kč
 • Splatnost: 30 dní
 • Úrok v Kč: 3680 Kč
 • Zápůjční úroková sazba (ročně): 279,83 %
 • RPSN: 1141,2 %
 • Celkem: 19 680 Kč

Výše půjčky a úroků však závisí na mnoha okolnostech. Nejdůležitějším faktorem jsou věk klienta a počet předchozích splacených půjček od Zaplo.cz. K získání rychlé půjčky musí klient vyplnit registrační formulář nahrát kopii platného OP k ověření totožnosti, nebo OP zaslat emailem na info@zaplo.cz.

Pro získání půjčky je důležité:

 • trvalý pobyt na území ČR
 • věk minimálně 18 let
 • bezdlužnost
 • vyplnění požadovaných údajů ve formuláři na webových stránkách
 • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti

Žádost je potřeba potvrdit odesláním identifikační platby ve výši 0,01 Kč, která slouží k ochraně osobních údajů před zneužitím, z bankovního účtu vedeného na klientovo jméno. Součástí schvalovacího procesu je kontrola bonity klienta, nicméně šance na schválení půjčky ihned jsou i přesto velmi vysoké.

Jakmile bude žádost o půjčku dokončena (během několika minut), obdrží klient předsmluvní informace o půjčce, ve kterých budou shrnuty veškeré parametry půjčky. Zaplo nezpoplatňuje žádné SMS zprávy ani neúčtuje další dodatečné poplatky.

CreditPortal – hotovostní půjčka na OP v hotovosti

Další z řady krátkodobých půjček je CreditPortal půjčka Credit 30, která je poskytována ve výši od 500 do 30 000 Kč na dobu 5 až 30 dní. Vyskytuje se ve dvou variantách, jako bezhotovostní půjčka, nebo jako půjčka na ruku na čerpacích stanicích. Liší se ve výši obnosu.

Chce-li si žadatel o půjčku vyzvednou peníze v hotovosti na pumpě, bude se muset spokojit s maximální částkou 4 900 Kč. Peníze si lze vyzvednout do 15 minut od schválení žádosti na jedné ze 191 čerpacích stanic EuroOil. Podmínkou pro získání úvěru je dostatečný příjem a bezdlužnost.

Reprezentativní příklad půjčky Credit 30:

Půjčka:4 900,00 Kč
Poplatky:3 790,19 Kč
Úroky:107,40 Kč
Splatnost půjčky:21 dní
Celkem splatno:8 797,59 Kč
RPSN:4 350 577,90 %
Úroková sazba:40 % p.a.
Pokud klient vše splatí včas
Sleva celkem:-2 279 Kč
Zaplatí:6 519,09 Kč
RPSN:18 216,00 %
Úrok:40,0 % p.a.

Žádost o CreditPortal půjčku je potřeba podat online pomocí úvěrové kalkulačky na webu poskytovatele, čímž je tento úvěr klasifikován jakožto půjčka ihned bez hovoru. Někteří lidé neradi vedou telefonní hovory a preferují bezkontaktní služby.

Výhodou půjčky Credit 30 je, že vybrané čerpací stanice EuroOil jsou otevřené non-stop, tudíž se jedná také o půjčku o víkendu nebo ve státní svátek. Čekání na rychlou půjčku ihned na benzínce, zatímco klient tankuje a užívá si šálek kávy, je velkou předností půjčky CreditPortal.

Nebankovní půjčka online ihned

Pokud klient požaduje půjčku ihned na účet, může dát přednost variantě půjčky Credit 365, což je bezhotovostní splátkový úvěr s možností částky od 5000 Kč do 60 000 Kč a splatností 3, 6, 9 nebo 12 měsíců.

Variant nebankovní půjčky online ihned je celá řada od různých nebankovních poskytovatelů a věřitelů. Tyto úvěry se kategorizují jako online půjčka o víkendu ihned na účet nebo půjčky online ihned na účet nonstop. Internetové vyhledávače jsou dnes již natolik vyspělé, že dokáží najít vhodné odkazy během sekundy.

Pro ty, kdo se nechtějí proklikávat webovými stránkami jednotlivých věřitelů existují srovnávače půjček, takzvané agregátory, které shromažďují nabídky různých poskytovatelů lidově řečeno pod jednou střechou. Jsou to například Ušetřeno.cz, Porovnej24.cz, nebo Srovnejto.cz.

Půjčka online, ihned na účet, bez doložení příjmu

Ať už na srovnávačích, nebo konkrétních webovkách, lidé často hledají půjčku online ihned na účet bez doložení příjmu. Doklad o příjmu bývá zásadní problém, neboť spousta žadatelů buď nemá stálé zaměstnání, jen příležitostné, případně je již v důchodu nebo na mateřské dovolené, v horším případě se nachází v exekuci.

Nebankovním společnostem mnohdy stačí jen výpis z bankovního účtu za posledních pár měsíců, kde jasně vidí veškeré finanční pohyby a dokáže si udělat obrázek o stavu klientových příjmů a výdajů. Na základě této skutečnosti bývají ochotny k individuálnímu přístupu a nabídnou výši půjčky dle zjištěných informací.

Doložením příjmu může být také důchodový výměr, příspěvek na dítě, vdovský důchod, příjem z brigády, příjem z pronájmu nemovitosti, výnosy z investic a kryptoměn, sociální dávky, a jiné. Nic není předem ztraceno a zavrženo. Tam, kde klasická banka kategoricky zavírá dveře, nebankovní instituce nabízí pomocnou ruku.

Podstatné je nebát se o půjčku požádat, byť člověk dopředu tuší, že pravděpodobně neuspěje. Telefonní operátor má velký zájem o to, aby získal nového klienta, proto se bude ze všech sil snažit najít společné východisko, prospěšné pro obě strany.

Není radno však zapomínat na účel půjčky. Vždy platí, že riziková půjčka by měla být opravdu jen velmi krajním řešením, pokud selhaly všechny ostatní možnosti, například půjčka od příbuzných a přátel. Zbytné věci typu rekreace, nový mobil nebo vánoční dárky by měly být ve finanční tísni absolutní tabu.

Před každou půjčkou je lepší se zamyslet, zda nelze nalézt mezery v rozpočtu a omezit se ve výdajích. Změnit své finanční návyky, zrušit některá zbytečná předplatné, konsolidovat půjčky do jedné, začít si vařit doma, snížit paušál, a podobně. Řešením je samozřejmě také forma přivýdělku, brigády navíc, rozprodání některého zbytného majetku, atd.