Půjčka s obchodním zástupcem, v hotovosti

hotovostni-pujcky

Půjčky v hotovosti sice nejsou tak běžnou záležitostí jako půjčky vyplácené na účet, několik společností je však nabízí. Jejich výplatu zajišťuje buď obchodní zástupce, který klienta navštíví doma či na předem dohodnutém místě, nebo si je lze vyzvednout v trafice či na čerpací stanici. Jak a kde o půjčku v hotovosti zažádat a jaké podmínky musí žadatelé splňovat?

O půjčky ihned v hotovosti mají zájem zejména lidé, kteří nevlastní bankovní účet. Pro půjčky na ruku je charakteristické rychlé vyřízení, mohou proto posloužit například na uhrazení náhle vzniklých a neodkladných výdajů.

Provident půjčka s obchodním zástupcem

Dobře známá půjčka od Providentu může být vyplacena jak na bankovní účet, tak na ruku prostřednictvím obchodního zástupce. V hotovosti lze půjčku také splácet, proto jde o produkt vhodný pro lidi bez bankovního účtu.

V hotovosti je nabízeno až 90 000 Kč se spatností od 4 do 48 měsíců. Je nutné uhradit poplatek za zpracování úvěru, následné vedení úvěru je zdarma.

Výplata Provident půjčky v hotovosti probíhá u klienta doma nebo na jiném, předem domluveném místě. Veškeré informace se klient dozví během telefonického hovoru se zástupcem společnosti.

Pro získání půjčky je nutné disponovat pravidelným příjmem a nebýt zadlužen.

Zaplo půjčka v hotovosti

Zaplo půjčku bylo možné do konce roku 2021 v hotovosti vyzvednout v trafikách GECO. Stačilo zažádat online a počkat na schválení úvěru, peníze byly poté k dispozici ihned. Nyní již výplata úvěru probíhá výhradně na bankovní účet.

Zaplo půjčku lze sjednat až do výše 30 000 Kč na max. 30 dní. Pro nové klienty je výše půjčky omezena na 16 000 Kč. Zaplo recenze zmiňují, že velkou výhodou však je, že je první půjčka zdarma, tedy s RPSN 0 %.

Součástí schvalovacího procesu je kontrola bonity klienta, nicméně šance na schválení půjčky jsou i přesto velmi vysoké.

CreditPortal hotovostní půjčka

Další z řady půjček na ruku je CreditPortal půjčka, která je poskytována ve výši od 500 do 30 000 Kč na dobu 5 až 30 dní. Peníze si lze vyzvednout do 15 minut od schválení žádosti na čerpací stanici EuroOil. Podmínkou pro získání úvěru je dostatečný příjem a bezdlužnost.

Žádost o CreditPortal půjčku je potřeba podat online pomocí úvěrové kalkulačky na webu poskytovatele. Výhodou je, že některé čerpací stanice EuroOil jsou otevřené non-stop, tudíž jde také o půjčku o víkendu nebo státním svátku.