Nejschvalovanější půjčka

nejschvalovanejsi-pujcka-2

Nejschvalovanější půjčka má vysoký poměr schválení. U této půjčky rozhoduje několik faktorů, včetně toho, zda se jedná o bankovní či nebankovní. Kdo má možnost získat nejschvalovanější půjčku? Jak je to s bankovními a nebankovními institucemi? Kde je větší šance na získání a jaké jsou nejschvalovanější půjčky?

Při výběru nejschvalovanější půjčky je podstatných několik vedlejších faktorů. Mezi tyto faktory patří věřitel, výše půjčky a bonita klienta.

Je pravděpodobné, že žadatel, co potřebuje úvěr do výše 10 000 Kč a vystačí mu doba splacení 30 dnů, bude mít větší úspěch než u vyšších úvěrů. Kdo má možnost získat nejschvalovanější půjčku? Jaký je proces schvalování u bankovních a nebankovních poskytovatelů?

Kdo má možnost získat nejschvalovanější půjčku?

Výhoda je, že nejschvalovanější půjčku získá téměř každý. To znamená, že žadatel musí splnit základní pravidla. Jedno z nich je doložení občanského průkazu – starší 18 let. Schválení půjčky se uskutečňuje přes počítačový automat, jenž to neodkladně vyhodnocuje. Schválení půjčky online trvá několik minut.

Nejschvalovanější půjčka se těší oblibě zejména u studentů nebo seniorů a u těch, co jim finanční příjem neumožňuje získat vyšší sumu či se obávají striktních pravidel. Ono se totiž může hodit, že půjčka je ihned schválena a nemusí člověk řešit zdlouhavé obíhání po úřadech, vyčerpávající papírování a shánění razítek.

Žadatel tak u nejschvalovanější půjčky ocení, že existuje varianta, která je rychlá a zajistí online schválení půjčky.

Důležité pro žadatele je, zda zvolí bankovní nebo nebankovní půjčku. Kdy u bankovní jsou přísnější podmínky pro získání. Rychlost vyřízení půjčky se může u obou kategorií lišit, proto je podstatné se dotázat, za jak dlouho je možné mít půjčku schválenou a jaké jsou šance.

Nejschvalovanější bankovní půjčka a proces schvalování

Je asi běžné, že člověk, pokud si chce půjčit jako první ho napadne zajít do banky. Pokud žadatelovi první kroky budou směřovat do této instituce, musí počítat, že si banka důkladně ověří bonitu, záznamy v registrech a výši příjmu.

Právě proto trvá proces schválení půjčky déle. Veškeré informace, jež jsou věřiteli žadatelem poskytnuty, bude nutné doložit a banka prověří úvěrovou historii.

U půjčky banka zohledňuje negativní záznamy v registrech, nepravidelné zaměstnání či nízký příjem, včetně počtu členů v jedné domácnosti, celkové náklady na život a výdaje, dále též počet souběžných vedlejších úvěrů.

Jestli banka vyhodnotí nějaký faktor, že je riskantní – žadatel se stane nezpůsobilým k poskytnutí půjčky. Naproti tomu proces schvalování žádosti o půjčku je u nebankovních sfér tolerantnější a rychlejší.

Rychlejší proces schvalování nabízí nebankovní nejschvalovanější půjčky

Nebankovní sféra ve většině případů splňuje, když člověk potřebuje ihned schválenou půjčku. Proces žádostí je o něco snazší a rychlejší. Většinou trvá online schválení půjčky několik minut.

Žadatel musí zadat základní údaje: číslo občanského průkazu a informace o svém příjmu (věřitelé ověří údaje) a posoudí žádost. Při poskytování půjčky si také ověří registry dlužníků, úvěrovou historii a další údaje. To, jestli bude žadateli půjčka schválena závisí na úvěruschopnosti.

Pro nebankovní půjčky není v mnoha případech rozhodující, zda je záznam v registru dlužníků či zda má žadatel práci na hlavní pracovní poměr. Pro nebankovní sektory hrají hlavní roli peníze, takže jejich shovívavý přístup pramení z vidiny zisku.

Někdy pro ně není problém uvolnit peníze i pro problematičtější žadatele, kteří mají značnou úvěrovou historii. Aby se tyto instituce ochránily, mají pro tyto potencionální neplatiče obrovské sankce za prodlení splátek, zaslání upomínek a v neposlední řadě vysoké úročení a RPSN.

Dojde-li ke schválení půjčky věřitelé převedou peníze z půjčky na žadatelův bankovní účet. Peníze z půjčky mohou přijít za pár minut, několik hodin i dní v závislosti na víkendech a svátcích.

Kde je větší šance na získání nejschvalovanější půjčky?

Rozhodně platí, že banky poskytují výhodnější úvěry než nebankovní sféra. Pokud se stane, že člověk v bance neuspěje, je podstatné se zamyslet nad tím, proč tomu tak bylo. Určitě není řešení ukvapeně sjednat online půjčku.

Nicméně šance, že člověk uspěje u nebankovní instituce, je hodně vysoká. Tyto nejschvalovanější nebankovní půjčky poskytují flexibilní nastavení splátkového kalendáře, stanovení výše půjčky i dobu splatnosti. Podmínky jsou převážně určeny jasně a srozumitelně. Nebankovní instituce mají zřízené účty u několik bank, tudíž peníze mohou být na účtu rychleji.

Jak už bylo zmíněno, oproti tomu jsou stanoveny tvrdé podmínky při nesplácení úvěru a vyšší úrokové sazby. Takže by si to žadatel měl řádně promyslet.

V žádném případě by si člověk neměl půjčovat od lichvářů a neověřených věřitelů.

Jaké jsou nejschvalovanější nebankovní půjčky?

Je důležité si také říct, že úvěr je vždycky velmi individuální záležitostí, proto nejschvalovanější půjčka bude pro každého žadatele jiný produkt. Jaké jsou konkrétní nejschvalovanější nebankovní půjčky?

Tato společnost nabízí částku od 10 000 – 250 000 Kč s RPSN od 7,7 %. Dobu splacení může člověk rozdělit na 12 až 96 měsíců. Vyřízení je zdarma a schválení Home Credit půjčky online trvá pár minut. Je možné kdykoli bez sankcí předčasně půjčku zaplatit.

Nejschvalovanější půjčka od Provident – ať hotovostní, nebo bezhotovostní půjčky, mají stejné podmínky. Člověk si může půjčit 3 000 – 130 00 Kč s ročním úrokem od 0 %.

Ihned schválenou půjčku ve výši 5 000 až 10 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 45 dní nabízí Ferratum. Vyřízení je zdarma. Hodí se zejména pro žadatele, co potřebují nižší částku.

Rychlé online sjednání půjčky 1 000 – 30 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 30 dní poskytuje Zaplo. Pro nové klienty mají benefit první půjčky do 16 000 Kč zdarma – bezúročně.

Mezi další oblíbené nejschvalovanější nebankovní půjčky patří také od Profi Credit, kdy schválení půjčky online trvá několik minut, není třeba ručitele a neplatí se žádné poplatky. Půjčka Cofidis nabízí od 20 000 do 1 000 000 Kč a úrok od 3,9 % a RPSN ve stejné míře.

Na první půjčky bezúroční období poskytují CreditOn a Ferratum.

Podmínky pro online schválení půjčky

Jaké jsou podmínky pro schválení online půjčky?

 • fyzická osoba, jež je starší 18 let
 • stálý zdroj příjmu
 • trvalé či přechodné bydliště na území Česka (cizinec musí doložit povolení k pobytu na území ČR)
 • bankovní účet

Jak získat ihned schválenou půjčku?

Dnešní svět je plný možností, a není tomu jinak u nabídky půjček nebankovními institucemi. Rozhodně by člověk neměl podcenit hledání vhodné věřitele. Žadatel může využít online chatu s pracovníky nebo zavolat na zákaznickou linku, aby si zajistil informace, jak dlouho potrvá vyřízení a co obnáší schválení a získání půjčky.

Jak získat ihned schválenou půjčku? Žadatel může využít portál: srovnávač půjček online. Dále by si měl ověřit důvěryhodnost nebankovní instituce. Bohužel se mezi nimi objevují i lichváři a je třeba si na to dát pozor. Následuje kontrola výše RPSN a sankcí. Člověk by se měl vyvarovat nebankovním půjčkám, které vyžadují ručení majetkem.

Co je třeba pro schválení půjčky online? Pokud si člověk vybral nebankovní instituci, vyplní na jejich internetových stránkách tyto údaje:

 • požadovanou výši půjčky
 • preferovanou splatnost
 • základní údaje o žadateli

Závěrečné tipy na nejschvalovanější půjčku

Někdy se u půjčky žadatel rozhoduje podle rychlosti vyřízení. To může ale znamenat, že klient poté zaplatí daleko více. Nejrychlejší půjčky mívají vysoké sazby a poplatky. Varovným signálem by mělo být, pokud po žadateli vyžaduje instituce peníze dopředu na poplatky.

Doba nutná k získání půjčky závisí do značné míry na typu půjčky. Konkrétně, jaká částka je potřeba, na finanční situaci a na poskytovateli půjčky. Člověk by měl vždy porovnat sazby a podmínky. Stejně tak se držet ověřených věřitelů.

6 pravidel pro každého o zodpovědném půjčování:

 • účelový úvěr
 • vytvoření si finanční rezervy, i když se splácí úvěr
 • porovnání nabídek
 • úroková sazba není klíčová pro výhodnost půjčky
 • důkladně pročtená a prostudovaná smlouva, poté podpis
 • nastanou-li problémy se splácením je nutné to řešit neodkladně, ihned

Na internetu najdou žadatelé nespočet nabídek na půjčky a úvěry. Nejschvalovanější půjčka by neměly stát nic navíc, měly by být transparentní a přehledné. Většina z nich jde vyřešit během pár minut, aniž by s tím člověk musel strávit celé odpoledne.