Půjčka bez doložení příjmu –⁠ na OP, expres, bez registru

youngcaucasianwomanholdingczechkorunabanknotessmilinghappypointing

Půjčka bez doložení příjmu je určena lidem, kteří kvůli nízkému příjmu nedosáhnou na půjčku v bance ani u většiny nebankovních společností. Obvykle se jedná o několik tisíc korun se splatností pár týdnů. Jaká jsou další specifika rychlé půjčky bez příjmu?

Půjčka bez příjmu je záležitostí nebankovních institucí, které nehledí na to, kolik peněz klientovi každý měsíc přistává na účtu. Nutno podotknout, že ne každá nebankovní půjčka je automaticky půjčkou bez dokládání příjmu – mnoho nebankovních společností výši a zdroj příjmu kontroluje.

To stejné platí o bankách. Ty totiž vyžadují úvěruschopnost klienta, což zahrnuje mimo jiné dostatečný příjem. Aby si mohly ověřit, že je tato podmínka splněna, vyžadují předložení některého z těchto dokumentů:

 • Potvrzení od zaměstnavatele
 • smlouva na HPP s dobou neurčitou
 • výplatní páska
 • výpis z běžného bankovního účtu
 • daňové přiznání za minulý rok (především u živnostníků a podnikatelů)
 • důchodový výměr nebo ústřižek složenky od důchodu
 • potvrzení o pobírání příspěvku na mateřské dovolené

Pokud zjistí, že jsou jeho finance nedostatečné, úvěr mu neschválí. Některým institucím stačí rodičovský či důchodový příspěvek, jiné vyžadují příjem ve výši několika tisíc korun. Žadatelé, kteří na takový úvěr nedosáhnou, pak žádají právě o půjčku online bez potvrzení o příjmu.

Nejoblíbenější nebankovní půjčky od společností, které při poskytování úvěrů dodržují zákonné postupy, lze vidět v tabulce výše.

Expres půjčka bez doložení příjmu – parametry

Jaké má expres půjčka bez příjmu parametry?

 • bezúčelový úvěr
 • vysoké úroky za RPSN
 • poplatky za pozdní splacení
 • nízký úvěrový rámec
 • krátká doba splatnosti
 • online sjednání

Rychlé půjčky bez prokazování příjmu nepatří mezi výhodné úvěrové produkty. Často jsou poskytovány s extrémně vysokými úroky a RPSN, které nejsou v silách klienta. Ten se pak nevyhne poplatkům za pozdní splacení a může se tak velmi snadno dostat do dluhové pasti.

Jedná se o bezúčelový úvěr, který lidé využívají na koupi automobilu, dovolenou či rekonstrukci domu. Také z něho platí účty, když jim nezbydou peníze z výplaty. Proto někdy bývá nazýván jako půjčka do výplaty bez doložení příjmu. Sjednává se nejčastěji online z pohodlí domova.

Vzhledem k rizikovosti produktu je v jeho rámci obvykle poskytována nízká částka, kterou je nutné vrátit do několika týdnů. Bývá proto inzerován i jako krátkodobá půjčka bez doložení příjmu. Výjimkou u některých institucí ovšem není ani dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmů – podmínky

Požadavky, které je nutné splňovat, aby byla online půjčka bez příjmu schválena, se u jednotlivých společností liší. V naprosté většině případů se jedná minimálně o následující:

 • plnoletost
 • trvalý pobyt na území ČR
 • doložení dvou dokladů totožnosti

Plnoletost a trvalý pobyt na území České republiky vyžaduje každý poskytovatel úvěru. Většině z nich je také nezbytné předložit hned 2 doklady totožnosti, tedy např. pas a občanský průkaz – proto tento produkt někdy bývá inzerován také jako půjčka na OP bez doložení příjmu.

Častou podmínkou pro schválení půjčky bez potvrzení příjmu je také bezdlužnost, která společnosti dává alespoň částečnou jistotu, že je žadatel bonitní. Jakmile má klient nějaké závazky po splatnosti nebo aktivní půjčky, obvykle nový úvěr nezíská.

Zda nemá jedinec půjčeno i někde jinde, se kontroluje v registru dlužníků. Některé instituce nabízejí také nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu, na něž dosáhnou i lidé s dluhy a bez zaměstnání. Jedná se však o obzvlášť nebezpečný produkt nabízený pochybnými společnostmi a soukromníky.

Každý poskytovatel má zkrátka jiné požadavky – někteří jsou mírní, jiní přísnější. Záleží na každém klientovi, jaké má možnosti a jaký produkt si vybere.

Rychlá půjčka bez doložení příjmu – žádost

Žádost o půjčku bez doložení příjmu se nejčastěji vyřizuje online prostřednictvím formuláře na webu daného poskytovatele. Uživatel do něj zadá požadované parametry úvěru, tedy jeho výši a dobu splatnosti. Úvěrová kalkulačka mu vypočítá měsíční splátku i celkovou cenu produktu.

Pokud se žadateli podoba půjčky zamlouvá, přistoupí k dalšímu kroku, kterým je vyplnění osobních a kontaktních údajů. Pak už mu nezbývá nic jiného, než formulář odeslat a čekat na vyjádření poskytovatele.

Ten si žádost co nejdříve projde a na základě uvedených informací vyhodnotí, zda klient splňuje potřebné podmínky. Ať je verdikt jakýkoliv, buď telefonicky, nebo e-mailem mu ho sdělí. U některých institucí to trvá několik dní, jiné odpoví už za pár hodin, třeba i o víkendu.

Pokud poskytovatel úvěr schválí, hned se s klientem domluví na dalším postupu, zejména pak na způsobu vyplacení peněz – zda k němu dojde hotově nebo přes účet.

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet i hotově

Nejjednodušším způsobem vyplacení expres půjčky bez doložení příjmu je hotovost. Klient má u sebe peníze okamžitě a ne až za 1 nebo 2 pracovní dny. Pokud na ně hodně spěchá, u vybraných společností je může obdržet i pozdě večer, o víkendu či během státního svátku.

K předání rychlé půjčky na ruku může dojít na libovolném místě, třeba na pobočce, v kavárně nebo přímo u klienta doma. Záleží na tom, jak se obě strany domluví. Zástupce společnosti s sebou přinese smlouvu, kterou klient podepíše, a předá mu peníze.

Možností ale je i půjčka bez doložení příjmu ihned na účet. Funkce s názvem okamžitá platba umožňuje převod peněz bezodkladně, a to i mimo pracovní dny. Jedinou podmínkou je, aby ji podporovala banka obou stran, tedy jak klienta, tak poskytovatele úvěru.

Které banky okamžitou platbu umožňují?

Obě možnosti mají svá pro a proti, a tak záleží na každém, kterou si zvolí. Ale pozor, některé instituce nedávají na výběr a peníze vyplácejí buď jen v hotovosti, nebo jen bankovním převodem.

Nebankovní půjčka bez registru a doložení příjmu

Některé nebankovní společnosti mají ve svém portfoliu i online půjčku bez registru a doložení příjmu. Jedná se o poměrně výjimečný produkt, neboť poskytovatelé mají ze zákona povinnost před každým schválením zkontrolovat, zda se žadatel nenachází v registru dlužníků.

Banky a většina ověřených nebankovních institucí půjčku ihned bez registru a příjmu proto nenabízejí. Kdo o ni má zájem, musí se obrátit na některou z méně spolehlivých společností nebo na soukromníka. V těchto řadách se však pohybuje velké množství podvodníků a lichvářů.

Poskytovatelé půjčky ihned bez registru a příjmu:

Sjednáním nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu se riziku vystavuje jak klient, tak poskytovatel. Ten si proto účtuje extrémně vysoké poplatky, aby se mu úvěr ve výsledku vyplatil. Klienti pak často mají problém částku vrátit, a tak končí v dluhové pasti.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu se nehodí jen nezaměstnaným, ale také studentům a důchodcům.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu – poskytovatelé

Na českém trhu nebankovních úvěrů působí mnoho společností poskytujících rychlé půjčky bez doložení příjmu. A dokonce je mezi nimi řada ověřených institucí, které si klienti chválí pro férové jednání a lidský přístup.

Důvěryhodný poskytovatel se dá poznat jednoduše. Jak? Pomocí licence od České národní banky. Kdo touto licencí nedisponuje, neměl by úvěry vůbec nabízet a jedná tak nelegálně. Mnohé o dané společnosti řeknou i internetové recenze.

U koho lze získat nebankovní půjčku bez doložení příjmů?

Poskytovatel Rozsah půjčkyÚroková sazba Splatnost
Kamali1 000 Kč – 20 000 Kčod 0 %14 – 30 dní
CreditOn500 Kč – 20 000 Kčod 0 %1 – 30 dní  
Ferratum500 Kč – 20 000 Kčod 0 %7 – 45 dní
Home Credit10 000 Kč – 250 000 Kčod 7,85 %Flexibilní
Hyperfinance500 Kč – 250 000 Kčod 4 % a 10,01 %1 – 84 měsíců  
Kouzelná půjčka1 000 Kč – 50 000 Kčod 0,99 %2 – 90 dní
Kredito241 000 Kč – 20 000 Kčod 365 %1 – 30 dní  
Půjčka Plus mini500 Kč – 8 000 Kčod 0 %1 – 30 dní  
Půjčka Tutovka1 000 Kč – 100 000 Kčmax 13,85 %12 – 84 měsíců
Zaimo půjčka15 000 Kč – 108 000 Kčod 14,07 % 12 – 48 měsíců
Zaplo1 000 Kč – 20 000 Kčod 0 %7 – 30 dní
Bankerat půjčka10 000 Kč – 600 000 Kčod 9 %až 6 let
Finemoney půjčkaaž 5 000 000 Kčod 6 %až 180 měsíců

Uvedená úroková sazba 0 % se týká první půjčky zdarma, na kterou mnoho společností láká nové klienty. Pokud peníze včas a řádné vrátí, skutečně nepřeplatí ani korunu. Jedná se o marketingový tah, který má zajistit, že se klienti budou vracet i později, až už to bude s úroky.

Z tabulky je zjevné, že většina společností v rámci půjčky bez dokládání příjmu poskytuje menší částky s dobou splatnosti do 30 dní. V takovém případě se jedná o krátkodobou půjčku bez doložení příjmu.

Kdo potřebuje větší finanční obnos, může se obrátit třeba na Bankerat, Finemoney nebo na oblíbený Home Credit. Tyto instituce v rámci dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu nabízejí dokonce až milióny se splatností několik let, většinou však vyžadují zástavu nemovitosti.

Kamali – půjčka na OP bez doložení příjmu

Kamali nabízí rychlou půjčku bez příjmu, jejíž sjednání zabere jen pár minut a není potřeba kvůli němu kamkoliv chodit – vše se vyřeší online. Jedná se o jeden z nejbezpečnějších a zároveň nejoblíbenějších úvěrů u nás. Uživatelé Google mu udělují 3,8 z 5 hvězdiček.

Parametry online půjčky bez příjmu od Kamali:

 • rozsah půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
 • doba splatnosti: 14 – 30dní
 • úrok: od 0 %
 • RPSN: od 48 %
 • bez registru: ne
 • bez doložení příjmu: ano
 • bez ručení: ano

Zájemce o Kamali půjčku musí být plnoletý a mít trvalý pobyt na území ČR. Dále je pro schválení třeba vlastnit bankovní účet a platný občanský průkaz. Společnost kontroluje registr dlužníků a nepůjčuje žadatelům, kteří mají nesplacené závazky jinde.

Home Credit – půjčka na splátky bez doložení příjmu

Také Home Credit se řadí mezi spolehlivé poskytovatele půjčky bez potvrzení příjmu, na Google recenzích mu připadají dokonce 4,4 hvězdičky z 5. Tento produkt má podobu revolvingového úvěru, lze ho tedy čerpat opakovaně bez nutnosti dalšího schvalování.

Zájemci musí splňovat základní podmínky, jako je plnoletost a trvalý pobyt na území ČR. Dále je nezbytné předložit 2 doklady totožnosti, tedy například občanský průkaz a pas.

Parametry nebankovní půjčky bez doložení příjmu od Home Credit:

 • rozsah půjčky: 10 000 – 250 000 Kč
 • doba splatnosti: 3 – 84 měsíců
 • úroková sazba: od 7,85 %
 • RPSN: od 10,3 %
 • bez doložení příjmu: ano

Jedním z největších lákadel tohoto úvěru je jeho rozsah, který končí až u 250 000 . Jedná se o půjčku na splátky bez doložení příjmu. Peníze se totiž nevrací jednorázově jako u mikropůjček, nýbrž v několika splátkách dle možností a požadavků klienta.

Zaplo – rychlá půjčka bez dokládání příjmu

Ověřenou institucí s licencí od České národní banky je také Zaplo. Klienti si chválí její atraktivní produkty a férové jednání. Na Google má však Zaplo podprůměrné hodnocení 2,3 hvězdičky z 5.

Parametry Zaplo půjčky online bez potvrzení o příjmu:

 • rozsah půjčky: 1 000 Kč – 16 000 / 30 000 Kč
 • doba splatnosti: 7 – 30 dní
 • úroková sazba: od 279,83 %
 • RPSN: od 1 141,2 %
 • bez doložení příjmu: ano
 • bez kontroly registrů: ne

Při prvním sjednání se u Zaplo dá dosáhnout maximálně na 16 000 Kč. Tato půjčka do výplaty bez doložení příjmu je zcela bez úroků, RPSN a dalších poplatků. Kdo se k ní vrátí, může získat až 30 000 Kč s úrokem od 279,83 %.

Ferratum – expres půjčka bez doložení příjmu

Ferratum půjčuje klientům ve věku od 19 do 85 let, kteří mají vlastní bankovní účet. Její úrok začíná na 0 %, na druhou stranu RPSN na 262,91 %.

Zájemci mohou vybírat ze 3 různých produktů:

Název půjčkyRozsah půjčkyDoba splatnosti
FERRATUM MICRO500 – 20 000 Kč7 – 45 dní
FERRATUM CREDIT2 500 – 80 000 Kčod 30 dní
FERRATUM PLUSdo 25 000 Kč2 měsíce – 1 rok

Pro ty, kterým stačí menší finanční obnos, je tu Ferratum Micro. V rámci tohoto úvěru lze získat maximálně 20 000 Kč na 45 dní, ve výjimečných případech je možné splatnost prodloužit až o 60 dní. První půjčka do výše 9 000 Kč se splatností 30 dní je zdarma.

Ferratum Credit funguje na principu kontokorentu či revolvingového úvěru. Žadatelé mohou získat 2 500 Kč až 80 000 Kč s úrokem od 12,5 % a RPSN od 262,91 %. Doba splatnosti začíná na 30 dnech. Kdo má tuto půjčkou sjednanou poprvé, má při splacení do 30 dní úrok 0 %.

Ferratum Plus představuje spotřebitelský úvěr určený klientům, kteří si k Ferratum chodí pro půjčky pravidelně. Jeho maximální výše činí 25 000 Kč a doba splatnosti se pohybuje od 2 měsíců do 1 roku.

CreditOn – nebankovní půjčka bez doložení příjmů –

CreditOn kromě toho, že nevyžaduje dokládání příjmu, nevyžaduje ani ručitele a zástavu nemovitosti. Aby žadatel na půjčku dosáhl, musí mu být mezi 18 a 75 lety a mít vlastní bankovní účet.

Parametry CreditOn půjčky bez příjmu:

 • rozsah krátkodobé půjčky: 500 Kč – 8 000 Kč
 • rozsah Půjčky Extra: 2000 Kč – 20 000 Kč
 • doba splatnosti: 30 dní u krátkodobé půjčky, u dlouhodobé záleží na klientovi
 • úrok: 25 %
 • RPSN: od 1405,60 %
 • bez doložení příjmu: ano

Klienti společnosti CreditOn si mohou vybrat mezi krátkodobou půjčkou bez doložení příjmu s jednorázovou splatností 30 dní a dlouhodobou půjčkou bez doložení příjmu. Ta nese název „Půjčka Extra“ a záleží jen na klientovi, zda ji uhradí naráz, nebo si splátky rozdělí.