Půjčka na cizí účet

czechkorunacurrencybanknotesinthehandsofaman

Jak může člověk získat půjčku, když nemá svůj vlastní účet? V tomto případě je situace poměrně komplikovanější. Je možná půjčka na cizí účet? Jaké má člověk možnosti půjčky bez vlastního účtu? 4 tipy na poskytovatele půjček bez bankovního účtu.

Je pravda, že většina poskytovatelů jinak než bankovním převodem finance nevyplácí. Jak mohou lidé získat půjčku bez vlastního účtu? Existuje půjčka na cizí účet?

Půjčka na cizí účet

Pro někoho může znít půjčka na cizí účet jako nejlepší řešení, zejména v případě, pokud je jeho účet zablokován například z důvodu exekuce. I když by někteří žadatelé ocenili možnost půjčky a zaslání peněz na účet někoho z rodiny, legálně to není možné. Ať banky, nebo nebankovní společnosti, nemohou oficiální cestou schválit nikomu půjčku na cizí účet.

Realita mluví jasně a zaslání půjčky na cizí účet je velmi riskantní a nemožné. Ať už z pohledu člověka, co by z dobré víry bankovní účet poskytl, tak z pohledu žadatele, který může být o finanční obnos majitelem účtu okraden. Jak může člověk získat půjčku bez bankovního účtu?

Jsou možné půjčky bez vlastního účtu?

Půjčky bez vlastního účtu jsou poněkud složitější. Bez bankovního účtu nemá člověk šanci získat bankovní úvěr. Banky totiž mají přísnější podmínky než nebankovní instituce – dá se říct, že jsou v tomhle banky za jedno a půjčku bez vlastního účtu tak člověk v bance nezařídí. Takže pokud člověk nemůže poskytnout svůj účet či jej nemá, u banky s úvěrem nepochodí.

Situace je ale rozdílná u nebankovek, jelikož se zejména zaměřují na lidi, co u banky půjčku získat nemohou. Není nic tajného, že právě nebankovní společnosti nabízí produkty jako půjčka na ruku bez účtu, půjčky bez doložení příjmu a půjčky bez ověření účtu.

Tyto půjčky převážně využívají lidi, co nemají vlastní bankovní účet, mají příliš nízké příjmy, jsou nezaměstnaní nebo mají záznam v registru dlužníků a spadají tak do skupiny rizikových klientů. U takových typů půjček se musí mít člověk na pozoru, protože často obsahují vysoké sankce či dokonce ručení majetkem.

Půjčka na ruku bez účtu

Lidé, co potřebují půjčku bez bankovního účtu, mají sice omezené možnosti, ale není to nereálné. Existují totiž půjčky v hotovosti, o které mohou zažádat online. Peníze pak může dovést zástupce nebo kurýr konkrétní nebankovky či si je sám člověk vyzvedne na pobočce. Další způsob může být vyzvednutí financí na čerpacích stanicích nebo v trafikách či sjednání schůzky na veřejném místě.

Půjčku na ruku obecně nabízí jak banky, tak nebankovky. Na trhu je nespočet nabídek, liší se hlavně podmínky, za kterých jsou půjčky na ruku nabízeny. Nepochybně bankovní půjčky na ruku jsou pro klienty známkou větší jistoty, solidní a ověřené společnosti. Jak už bylo ale zmíněno, bankovní instituce neposkytují půjčky na ruku bez účtu.

V tom případě má žadatel omezený výběr a pravděpodobně se bude muset obrátit na nebankovní sféru.

Půjčka na ruku bez účtu se hodí pro lidi, co nemají bankovní učet nebo potřebují peníze utratit v hotovosti. Tato půjčka se často využívá jako takzvaná půjčka do výplaty – člověk potřebuje finanční prostředky v krátkém období, po výplatě je schopný úvěr splatit.

I když nebankovní sféra má shovívavější postup ke schvalování, neznamená to, že každý žadatel, kdo o ni zažádá, ji získá. Stejně jako u jiných půjček i u této je třeba splnit určité podmínky.

Základní podmínky pro půjčku na ruku bez účtu:

 • plnoletost
 • české občanství nebo trvalý pobyt na území Česka
 • přístup k internetu či telefon
 • případně pravidelný příjem

Půjčka bez doložení příjmu a účtu

Půjčka bez doložení příjmu a účtu není v nebankovní sféře též nemožná. Některé společnosti vyžadují pouze čestné prohlášení a kontakt na zaměstnavatele. Banky si tuto informaci důkladně prověří. Nebankovky takovou možnost ověření nemají, tudíž nejsou schopni plně zkontrolovat, že zájemce má opravdu pravidelný příjem.

Zoufalý člověk navíc může o svém příjmu zalhat či ho zveličit, aby měl větší šanci na schválení finančních prostředků. Nebankovní sféra toto dál nekontroluje a vlastně ani nemá jak. Člověk ve finanční tísni se tak snadno může dostat do větších finančních potíží.

Při takových půjčkách musí žadatel vybírat pečlivě a sledovat několik rozhodujících faktorů.

 • nastavení splátek
 • poplatky za předčasné splacení
 • RPSN sazba – vhodné řešit celkovou cenu splatnou spotřebitelem
 • poplatky za zřízení půjčky

Aby člověk vybral tu správnou a nejvhodnější půjčku pro něj, měl by si srovnat co nejvíce nabídek na trhu.

Půjčka bez doložení příjmu je totéž jako půjčka bez výpisu. Takové půjčky si často zařizují například důchodci, maminky na mateřské či rodičovské dovolené, studenti nebo lidé, kteří jsou vedeni jako nezaměstnaní a mají nekolidující zaměstnání.

Půjčka bez výpisu z účtu

To, že banky požadují po klientech výpis z účtu, má svůj důvod. Ověřují si tak, zda má klient pravidelný příjem a zda zvládne splácet. Někdy může u nebankovek postačit výplatní páska, potvrzení od zaměstnavatele či čestné prohlášení.

Půjčka bez výpisu z účtu funguje jako každá jiná. Žadatel jako první podá žádost a počká, zda mu byla schválena. Následně se podepíše smlouva a u většiny nebankovek trvá chvíli než jsou peníze uvolněny k dispozici.

Půjčku bez výpisu z účtu, tedy bez doložení příjmu nabízí Zaplo. Tato půjčka má rychlé schválení do 15 minut, ale žadatel se bez bankovního účtu neobejde. Tato krátkodobá půjčka není vhodná pro nezaměstnané bez pravidelného příjmu.

Půjčka bez ověření účtu

Produktů v bankovním i nebankovním světe je opravdu mnoho. Zvláště nebankovky si zakládají na tom, aby měli řešení opravdu pro každého, kdo chce a potřebuje získat finanční prostředky.

I když se zdá, že nebankovky jsou velmi štědré. Toto velkorysé gesto však nepramení z potřeby pomáhat lidem, ale z vlastní potřeby získání zisku. Na to by žadatel nikdy neměl zapomínat.

Když si žadatel zažádá o půjčku na účet, je běžné, že většina věřitelů zašle na bankovní účet ověřovací částku – jde o platbu ve výši 1 Kč. Instituce si zkontroluje, že je to žadatelův bankovní účet. Ani v tomto případě není možné zaslat půjčku na cizí účet nebo na účet někoho z rodinných příslušníků.

Půjčku bez ověření účtu nabízí Ammado – jedná se o produkt půjčka do výplaty. Tato půjčka má vysoké procento schválení.

Výhody a nevýhody půjček bez bankovního účtu

Půjčka na ruku bez účtu poskytuje klientům několik výhod. Právě tyto výhody lákají mnoho žadatelů ke sjednání.

Hlavní výhody půjčky na ruku v hotovosti:

 • půjčka na ruku bez účtu
 • peníze ihned k dispozici
 • rychlé sjednání
 • doprava peněz až domů
 • možnost sjednání online či telefonicky
 • celkem vysoká schvalovatelnost
 • dostupnost i pro rizikové klienty

Samozřejmě každý poskytovatel může mít jiné parametry. Není tedy pravidlem, že všichni, co nabízí půjčky na ruku bez účtu, tyto parametry splňují. Nabídky mohou být velmi rozdílné a je nutné je posuzovat vždy individuálně.

Klient by měl vždy reálně vyhodnotit klady a zápory sjednání půjčky. Je důležité, aby žadatel nepodcenil průzkum trhu a nabídku jednotlivých půjček. Nepochybně může být půjčka na ruku bez účtu pomocníkem v případě nutnosti finančních prostředků. V opačném případě nerozmyšlené sjednání akorát přidá do ohně s finančními problémy.

Nevýhody sjednání půjčky na ruku:

 • vysoké úroky a RPSN
 • větší množství poplatků spojených s půjčkou
 • celkem vysoká šance, že člověk narazí na podvodnou nabídku
 • velké riziko osobního bankrotu – půjčky se schvalují i rizikovým klientům

nebankovní půjčka na ruku, nebo půjčka bez doložení příjmu, se považuje za rizikový úvěr. Před sjednáním musí být člověk ostražitý kvůli podvodným společnostem a měl by vybírat ze známých a ověřených poskytovatelů.

Které půjčky jsou bez bankovního účtu? 4 hotovostní půjčky na ruku

Společnosti zajišťující půjčky bez bankovního účtu:

Půjčka na ruku bez účtu ve výši až 130 000 Kč v hotovosti. Úvěr je možné splácet v týdenních či měsíčních splátkách. Provident také poskytuje pojištění úvěru proti neschopnosti splácet.

Provident doručí hotovost klientům až domů a půjčka na ruku je též spojena s možností splátkových prázdnin. K získání této půjčky je potřeba doložení pravidelného příjmu, plnoletost a trvalý pobyt na území Česka.

HyperPůjčka 2.0 je nebankovní půjčka na ruku, kterou provozuje společnost Bezvafinance. Minimální výše půjčky je 10 000 Kč, maximální 250 000 Kč. Tato rychlá půjčka může být rozložena na 12 až 84 měsíců.

Doba splácení se upraví podle uvážení a požadavcích klienta. HyperPůjčka 2.0 je bezúčelová půjčka, peníze lze využít na libovolné účely a tyto účely nemusí žadatel sdělovat. Tato půjčka je vzhledem k tomu dostupná i důchodcům.

Ferratum Bank poskytuje půjčku na ruku ve výši od 2 500 Kč do 80 000 Kč. Splácení během prvních 30 dnů má nulový úrok. Klienti mohou využít možnosti opětovného čerpání, platebních prázdnin až 2x ročně a měsíční splátky si člověk může přizpůsobit flexibilně.

Zažádání o půjčku je možné kdykoliv během dne. Žádost se hned posoudí, případně i schválí. Podmínka pro hotovostní půjčku je žadatel starší 21 let a bez dalších závazků u této společnosti.

Lidé si mohou sjednat hotovostní půjčku na ruku online, aniž by opustili domov od 5 000 Kč do 70 000 Kč. Jako první se vyplní jednoduchý online formulář a kurýr doručí požadované finance přímo domů. Půjčka na ruku ExpressCash je bez nutnosti ručitele.

Žadatelova bonita je ale kontrolována v registrech dlužníků. Schválení této půjčky bez bankovního účtu nezabere více než pár minut, klient tak může obdržet peníze ještě v tentýž den sjednání půjčky.

Půjčka na cizí účet není možná, řešením můžou být půjčky na ruku bez účtu

Lidé bez bankovního účtu, zejména pokud jde o půjčky, mají značně omezené možnosti. Legální cestou nelze sjednat půjčku na cizí účet. Získání však půjčky bez vlastního účtu není nereálné. Pro člověka, jenž nevlastní bankovní účet může pak být řešením i půjčka bez výpisu z účtu.

Pole nebankovních sfér nabízí různé nabídky, včetně půjček na ruku bez účtu – hotovostní půjčky. Žadatel má možnost rychlého schválení online. Jedná se o půjčky v řádově do několika tisíc korun. Vždy je klíčové, aby žadatel znal pravidla zodpovědného půjčovaní a důkladně si prověřil společnost a obeznámil se se smluvními podmínkami.