Inzerce půjček zajistí více možností, jak získat potřebné finance

Zastihla vás nepříjemná situace a vy potřebujete vyřešit nenadálé finanční výdaje? Chcete najít nejlepší nabídku půjčky a vybrat si z více řešení to, které vám bude nejvíce vyhovovat? Zkuste inzerci půjček a zajistěte si to, co potřebujete – levné peníze.

Proč raději vložit inzerát na inzertní portál než jít rovnou žádat o půjčku třeba do banky? Důvod je zcela prostý. Pokud si vložíte svůj inzerát na internetový inzertní portál, ušetříte spoustu svého času, který byste jinak museli věnovat vystáváním front na úřadech či vyplňováním mnoha dokumentů, a nabídek na půjčku budete moci porovnávat daleko více.

Je to podobné jako s jinými internetovými srovnávači např. na pojištění. Některé inzertní portály umožňují dokonce i vložení inzerátu zdarma, takže můžete ušetřit i své finance.

Inzerce půjček na internetu

Pro vložení svého inzerátu si nejlépe vyberte takový portál, který se na nabídku a poptávku půjček přímo zaměřuje a dokáže vám zajistit lepší (více nabídek) a rychlejší odezvu na váš inzerát. Ve většině případů si můžete vybrat nabídku či poptávku z kraje, který vám nejlépe vyhovuje, nebo i z celé České republiky.

Jak inzerce půjček funguje

Pokud znáte, jak fungují běžné inzertní weby, tak nebudete mít sebemenší problém s obsluhou inzertního webu s půjčkami. I zde najdete sekce poptávky a nabídky. Pokud si nechcete vytvářet vlastní poptávku, stačí si z existujících nabídek vybrat tu nejlepší.

V případě, že si vytvoříte vlastní inzerát (poptávku), můžete již jen čekat na nabídky, které vám budou chodit. Tuto možnost doporučujeme, pokud si můžete na půjčku pár dní počkat. Nejlepší nabídka na váš inzerát nemusí totiž přijít během několika hodit, ale třeba až za pár dnů. Určitě tak nejde o rychlé půjčky.

Úvěrová smlouva nebo půjčka na směnku

Půjčku zde můžete získat na základě úvěrové smlouvy nebo směnky. Každá z těchto možností má své výhody a nevýhody, především však pro stranu věřitele. Co se týče půjčky na směnku, podepsaná směnka je nesporným závazkem, musí být však vystavena se zákonem stanoveným obsahem. Pokud některá z podstatných náležitostí chybí, je směnka neplatná.

Pokud na půjčku pospícháte a zvolíte některou z publikovaných nabídek, buďte s výběrem opatrní. Půjčky zde může nabízet prakticky kdokoliv, to znamená, známé i méně známe nebankovní společnosti, ale také lichváři. Proto si smlouvu před podpisem důkladně prostudujte. Zejména v případě směnky nepodepisujte bianko formulář. Trvejte na stanovení jednoznačné částky, kterou za směnku v den splatnosti zaplatíte.